BDO Law sniedz atbalstu starptautiskam uzņēmumumam saistībā ar AML atbilstības jautājumiem

08 jūnijs 2021

Zvērinātu advokātu birojs “BDO Law” sniedza juridisku atbalstu savam klientam finanšu līdzekļu aptuveni EUR 2 miljonu apmērā atgūšanā no vietējās kredītiestādes. Līdzekļi kredītiestādē tika aizturēti ievērojamu laiku, klientam bija grūtības izpildīt kredītiestādes KYC dokumentu un informācijas pieprasījumus.

BDO Law sniegtie juridiskie pakalpojumi ietvēra apjomīgu klienta informācijas un dokumentu apkopojuma sagatavošanu, kas pilnībā apmierināja kredītiestādes pieprasījumus un apliecināja klienta līdzekļu izcelsmes tiesiskumu.

“BDO Law komanda pēdējā laikā bieži dzird klientu komentārus par to, ka Latvijas finanšu sektors ir piedzīvojis dramatiskas pārmaiņas un jauni, stingri AML/CFT noteikumi parāda finanšu sistēmas ēnas pusi. Tajā pašā laikā, ne vienmēr vietējās kredītiestādes nodrošina saviem klientiem pieeju, kas palīdzētu mazināt riskus. Mēs esam patiesi priecīgi, ka mūsu sniegtā palīdzība KYC problēmu risināšanā, ļāva veiksmīgi atgūt klienta līdzekļus no bankas,” saka Jānis Ciguzis, BDO Law, vecākais jurists.

Klientu darījumā pārstāvēja BDO Law vadošā partnere Vita Liberte un vecākais jurists Jānis Ciguzis.