Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

BDO Law sniedz ikdienas juridisko atbalstu “ZoomCharts” izstrādātājam SIA "Data Visualization Software Lab"

22 aprīlis 2021

Ievērojot arvien pieaugošo datu apjomu, SIA "Data Visualization Software Lab" (DVSL) ir izstrādājis interaktīvu datu vizualizācijas tehnoloģiju "" ātrai, ērtai un vienkāršai datu lietošanai biznesa lēmumu pieņemšanā, kas pieejama visiem Microsoft Power BI lietotājiem maksas paplašinājuma veidā, kā arī tīmekļa un viedtālruņu lietotņu izstrādātājiem licencētas tehnoloģijas veidā. 

Zvērinātu advokātu birojs BDO Law konsultē DVSL saistībā ar dažādiem darba tiesību, datu un intelektuālā īpašuma aizsardzības jautājumiem.

Rūpējoties par saviem darbiniekiem, tika izstrādāts jauns darba līgums, iekšējās darba kārtības noteikumi, darbinieku privātuma paziņojums par darbinieku datu apstrādi. Lai nodrošinātu uzņēmuma komercnoslēpuma aizsardzību, tika izstrādāts arī konfidencialitātes līgumus ar darbiniekiem un Informācijas drošības politika, kas regulē kārtību kā apstrādājama informācija, nosaka darbinieku pienākumus saistībā ar tiem piešķirto aprīkojumu, IT drošības organizēšanu.

Ievērojot to, ka ZoomCharts tehnoloģiju izmanto klienti jau vairāk nekā 100 valstīs, BDO Law nodrošina juridisko atbalstu dažādos datu aizsardzības jautājumos, tostarp, saistībā ar datu nodošanu uz ASV un citām trešajām valstīm, kā arī palīdz DVSL aizsargāt tā intelektuālo īpašumu.

Uzziniet vairāk uzņēmuma mājaslapā zoomcharts.com/en/